en
en

Włoscy organizatorzy podróży biznesowych w Polsce

W ramach konsekwentnej współpracy POT z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, w pierwszy weekend grudnia odwiedziła Warszawę grupa dziesięciu włoskich organizatorów turystyki biznesowej.

wlochy_mice.jpg

Przedstawiciele włoskich agencji wyspecjalizowanych w podróżach MICE i organizacji konferencji biznesowych odwiedzili stolicę Polski na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej. Goście z Półwyspu Apenińskiego przebywali w Warszawie w ciągu grudniowego weekendu, aby docenić potencjał miasta nie tylko jako destynacji idealnej na city break, ale przede wszystkim wartej odwiedzenia w okresie zimowym.

Włosi docenili liczne świąteczne i zimowe atrakcje, jakie oferuje Warszawa. Wśród nich przede wszystkim iluminacje miejskie, Królewski Ogród Światła w Wilanowie, a także bogatą ofertę gastronomiczną, zarówno kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej. Duże wrażenie zrobiła bardzo atrakcyjna relacja cen do jakości usług oferowanych w Polsce.

Podróż została zorganizowana przez Zagraniczny Ośrodek POT w Rzymie we współpracy z Warszawską Organizacją Turystyczną i PLL LOT.

Do góry