en
en

Wizyta reprezentacji austriackiej Izby Gospodarczej

Na początku lipca na Mazurach gościła 14 osobowa reprezentacja Izby Gospodarczej z Górnej Austrii. Grupa składająca się z 13 właścicieli i prezesów biur podróży wraz z Konsulem Honorowym RP w Linzu prof. Christianem Hoferem zapoznała się z największymi atrakcjami Warmii i Mazur.

W programie przygotowanym we współpracy z Warmińsko Mazurską Regionalną Organizacją Turystyczną (WMROT) znalazły się takie punkty jak zwiedzanie Elbląga, Olsztyna, Mrągowa, Giżycka, wizyta na farmie ślimaków, rejs po kanale Elbląg-Ostróda oraz wieczerza rycerska zorganizowana na zamku w Rynie. Naszym gościom organizującym wyjazdy do Polski dla swoich klientów zaprezentowaliśmy obiekty hotelowe i restauracyjne Grupy Anders, które będą teraz jeszcze częściej wykorzystywane przy okazji planowania nowych ofert katalogowych.

Uczestnicy podróży byli pod ogromnym wrażeniem atrakcji turystycznych Regionu i poziomu usług turystycznych świadczonych dla klientów w odwiedzanych obiektach. W czasie przejazdu przez Mazury nasi goście omawiali sprawy związane z rozwojem turystyki, regulacjami dotyczącymi działalności biur podróży, a Konsul Hofer przedstawił zarys sytuacji polityczno-gospodarczej w Polsce. Grupie w podróży towarzyszył Włodzimierz Szeląg, dyrektor Zagranicznego Ośrodka POT w Wiedniu, który zorganizował, między innymi, spotkanie w Warszawie z Prezesem Grupy Chopin Airport Development oraz przedstawicielami Polskiej Organizacji Turystycznej, dyrekcją hoteli Anders oraz prezesem i dyrektorem WMROT.

ZOPOT Wiedeń otrzymał od uczestników serdeczne podziękowania i pochwały za perfekcyjnie zorganizowany wyjazd studyjny a w wydaniu gospodarczej gazety „Der Standard” opublikowany został artykuł wychwalający uroki Mazur. W ramach przygotowań do wyjazdu ZOPOT Wiedeń zaprezentował specjalne wydanie newsletter poświęcone Warmii i Mazurom, które było prezentowane również w mediach społecznościowych.

Do góry