en
en

Wizyta koreańskiej branży turystycznej w Polsce

Do Warszawy, na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej i PLL LOT, przyjechali przedstawiciele koreańskiej branży turystycznej. W ramach podróży studyjnej zobaczą Warszawę i Kraków. Agenci reprezentują biura, które postrzegają Polskę jako nową destynację dla Koreańczyków m.in. Hana Tour, Mode Tour, Jau Tour, Red Cap, Winsor Tour oraz Bohram Air Service. W Warszawie spotkali się z biurami Melody Tour, Holiday Travel i Spark, a ostatniego dnia maja zaplanowane jest spotkanie warsztatowe z krakowskimi przedstawicielami branży.

Seul od Warszawy dzieli jedynie dziesięciogodzinny lot Boeingiem 787 Dreamliner, a bezpośrednie połączenie między dwoma państwami od lipca stanie się jeszcze łatwiejsze, PLL LOT bowiem uruchomi połączenie pięć razy w tygodniu do Korei Południowej. Zważywszy na te nowe możliwości głównym celem organizatorów podróży studyjnej jest pokazanie, że Warszawa może być nie tylko punktem przesiadki do innych stolic europejskich, ale początkiem ekscytującej przygody w naszym kraju, który ma do zaoferowania piękną naturę, architekturę i usługi na najwyższym poziomie. Koreańczycy już pokochali Chopina, ceramikę z Bolesławca, kosmetyki Ziaja i biżuterię z bursztynu.

Kolejne zaplanowane działanie dla tego rynku to w drugim półroczu to road show w Korei wspólnie przygotowany z krajami V-4.

Do góry