en
en

Wiedeński ZOPOT na targach biura Gegg Reisen

W ostatni weekend listopada, w biurze podróży Gegg Reisen w austriackim Wettmannstätten, odbyły się targi zakładowe, które odwiedziło ponad 4 tysiące mieszkańców Styrii. W wydarzeniu brał udział Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Wiedniu.

wiedenGeggReisen.jpg

W czasie dwudniowej imprezy odwiedzający targi mogli zapoznać się z materiałami promocyjnymi prezentowanymi na stanowiskach informacyjnych biur i ośrodków narodowych z Polski, Hiszpanii, Szwajcarii, Czech i Belgii oraz spędzić miło czas w gronie znajomych, degustując przy muzyce specjały lokalnej kuchni. Chętni mogli od razu dokonać zakupu wycieczek prezentowanych w najnowszym katalogu biura.

Największym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się, prezentowane w dwóch salach kinowych, wykłady na temat poszczególnych wyjazdów oferowanych w katalogu. Dyrektor Zagranicznego Ośrodka POT w Wiedniu przygotował i przedstawił prezentacje multimedialne opowiadające o atrakcjach turystycznych związanych z dwoma podróżami do Polski: „Die glanzlichter Polens” – 9- dniowym wyjazdem połączonym ze zwiedzaniem miast (m.in. Poznania, Torunia, Warszawy, Gdańska) i krótkim pobytem na Mazurach oraz „Südpolen & Hoche Tatra” – 7- dniowym pobycie w Małopolsce i na Słowacji. Łącznie przedstawiono 50 prezentacji ofertowych.

Na stanowisku informacyjnym ZOPOT Wiedeń prezentowane były również materiały promujące miasta i regiony odwiedzane przez turystów w czasie podróży, a goście mogli posmakować specjałów kuchni polskiej.

Do góry