en
en

Węgierscy dziennikarze odwiedzili Warszawę

Od 16 do 19 maja w Warszawie przebywała grupa węgierskich dziennikarzy i blogerów reprezentujących media turystyczne oraz lifestyle’owe.

wegry.jpg

Celem podróży studyjnej było zaprezentowanie pomysłów na organizację 2-3 dniowej wizyty (city break) w stolicy Polski. Pierwszego dnia grupa węgierskich dziennikarzy zwiedzała Stare Miasto oraz mogła podziwiać widok na Warszawę z 30. piętra Pałacu Kultury i Nauki. Drugiego dnia goście zwiedzali warszawską Pragę.

Jednym z punktów programu była wizyta w Muzeum Polskiej Wódki. Uczestnicy podróży studyjnej byli zachwyceni Łazienkami Królewskimi, które odwiedzili w dalszej części wycieczki. Ostatniego dnia dziennikarze odwiedzili Centrum Nauki Kopernik. Następnie zwiedzali miasto według własnych preferencji.

Na dziennikarzach i blogerach największe wrażenie zrobiła różnorodność Warszawy pod względem zabudowy i charakteru poszczególnych części miasta. Goście zwrócili także uwagę na rewelacyjną kuchnię, mnogość terenów zielonych oraz różnorodny brzeg Wisły – z jednej strony nowoczesne bulwary wiślane, z drugiej zaś dzika natura.

Do góry