en
en

Warsztaty dla branży podczas EXPO 2017 w Astanie

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach dla polskiej i kazachskiej branży turystycznej podczas Międzynarodowej Wystawy Astana EXPO 2017, która odbędzie się w dniach od 10 czerwca do 10 września br. Za udział Polski w tym wydarzeniu odpowiada Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) we współpracy z Ministerstwem Rozwoju.

Polska Organizacja Turystyczna, we współpracy z organizatorami polskiego wystąpienia w Astanie planuje zorganizowanie warsztatów dla polskiej i kazachskiej branży turystycznej 28 czerwca br. W trakcie trwania warsztatów odbędzie się prezentacja największych atrakcji turystycznych Polski, prezentacje touroperatorów a także rozmowy stolikowe. Termin warsztatów został wyznaczony specjalnie tak aby polska branża mogła wziąć udział również w konferencji organizowanej przez UNWTO. Proponowany termin pobytu w Kazachstanie to 24 – 29 czerwca br. (bezpośrednie połączenie PLL LOT Warszawa – Astana). Warsztaty odbędą się w Pawilonie Polskim (sala konferencyjna oraz restauracja). Uczestnicy spotkań we własnym zakresie pokryją koszty związane z przelotem do Astany i zakwaterowaniem. Zgłoszenia do udziału w warsztatach  nalezy przesłać na adres: marzena.sarzyniak@pot.gov.pl

Na Międzynarodową Wystawę Astana EXPO 2017, Polska w myśl tematu przewodniego „Energia przyszłości” przygotowała swoje wystąpienie pod hasłem: „Poland: creative people, smart energy”. Oprócz prac nad polską ekspozycją, która zostanie zaprezentowana w dwupoziomowym pawilonie o powierzchni ok. 700m2, przygotowany będzie także bogaty program wydarzeń, o charakterze gospodarczym, naukowym i kulturalnym. Znajdzie się w nim m. in. Dzień Polaków w Kazachstanie (17 czerwca), Forum Gospodarcze (6 września), Dzień Polski (7 września).

W ramach wydarzeń towarzyszących Wystawie Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO), w dniach 26-27 czerwca br. zorganizuje międzynarodową konferencję dla touroperatorów pt. „TOURISM AND FUTURE ENERGY”.

Do góry