en
en

Warsztaty dla bloggerów w Brukseli - UTD Bloggers

100 blogerów, 20 destynacji, pięć wykładów, nagrody i wiele rozmów o świecie – taki program wypełnił drugą edycję warsztatów dla bloggerów UTD Bloggers, zorganizowane przez Sound of C w Brukseli.

Nowoczesno-industrialne wnętrza hotelu Bloom świetnie uzupełniały energetyczną atmosferę spotkania, na które przybyło aż 110 autorów blogów turystycznych i lifestyle z terenu całej Belgii. Wśród 27 partnerów do rozmów nie zabrakło Polski reprezentowanej przez ZOPOT w Brukseli.

Dziennikarze z dużym zainteresowaniem kierowali swoje kroki do polskiego stolika, pytali o Kraków, o ogólne atrakcje, o szlak piwny, kulinaria, ofertę dla podróżujących z dziećmi. Kilku z nich już potwierdziło swój udział w grupowych podróżach prasowych przygotowanych przez ośrodek na ten rok. Największą popularnością wśród tematów cieszyła się propozycja rejsu po Wielkiej Pętli Wielkopolskiej. Przerywnikiem w rozmowach były wykłady przy pełnej sali, przeprowadzone przez znanych bloggerów i specjalistów PR, którzy mówili o m.in. o przyszłości wirtualnych podróży, jako reklamy destynacji, tajemnicach Pinterest, o Domu Bloggerów na haskiej plaży czy sposobach na ciekawy blog. Całość uzupełniły konkursy na weekendy w Las Vegas, dobra muzyka i ożywione dyskusje między bloggerami i przedstawicielami destynacji, wśród których oprócz Polski znalazły się m.in. Szwajcaria, Austria, Czechy, Portugalia czy Chorwacja.

Film podsumowujący spotkanie można obejrzeć: TUTAJ

Do góry