en
en
Kontakt

Walk A LOT to Gdańsk

W czwartek 30 marca w Ambasadzie RP w Sztokholmie odbyły się warsztaty "Walk A LOT to Gdańsk". W wydarzeniu wzięli udział lokalni touroperatorzy ze Sztokholmu i okolic oraz przedstawiciele z Gdańska i Sopotu.

walkalot_gdansk_1170_585.jpg

Wieczór rozpoczął się ciepłym powitaniem przez Panią Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Szwecji Joannę Hofman. Kształt warsztatów był dość nietradycyjny - konkursowo - spacerowy. Zaangażowanie było ogromne, a forma warsztatu okazała się wielkim sukcesem. Najdzielniejsi, wylosowani w konkursie agenci wygrali nagrody w formie voucherów na FAM trip do Gdańska i Sopotu.

Goście zostali zaproszeni na sneak peek emisji Nyhetsmorgon TV4, gdzie Kajsa Beausang, redaktor naczelna Joyvoy, dzieliła się swoim zaraźliwym entuzjazmem dla Gdańska - LINK.

Przedstawiciele Gdańska oraz Sopotu zaprezentowali destynacje i opowiedzieli o ciekawostkach, natomiast PLL LOT zachęcił do oferty linii lotniczych. Goście poczęstowani zostali polską kuchnią i orzeźwiającymi napojami.

To już druga edycja Walk A LOT i w tym roku odbywa się, tak jak poprzednio, w całej Skandynawii. Finał będzie miał miejsce w Gdańsku i Sopocie.

Partnerzy, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu to: AmberExpo - MTG SA, Gdańsk Convention Bureau, JAN-POL DMC Polska, Radisson Blu Hotel Gdańsk, Radisson Hotel & Suites Gdańsk, Sofitel Grand Sopot, Sopot Marriott Resort & Spa, Tarifa Corporate Events, Visit Sopot, Ambasada RP w Sztokholmie i PLL LOT.

Do góry