en
en

Wakacyjny konkurs Polska z dzieckiem - 1,5 tys. zł do wygrania

Pularny portal o rodzinnych podróżach Dzieckowpodrozy.pl wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną zapraszają do udziału w konkursie "Polska z dzieckiem", w którym do wygrania 1,5 tys. zł oraz nagrody rzeczowe.

Turystyczna moda na Polskę trwa w najlepsze. Wśród wszystkich osób wybierających się na wakacje, w Polsce wypoczywało w ostatnim roku 54 proc. osób, a za granicą 31 proc.

- Nic w tym dziwnego, wcale nie trzeba daleko wyjeżdżać by cieszyć się cudownymi wakacjami z rodziną. Bałtyk, Mazury, Tatry i Bieszczady...to tylko początek długiej listy turystycznych hitów. Do nich co roku dołączają kolejne, dotąd mniej znane miejsca, a bardzo atrakcyjne na rodzinny urlop - mówi Magdalena Ragus, dyrektor Departamentu e-Informacji w Polskiej Organizacji Turystycznej

Rosnące zainteresowanie turystyką rodzinną obserwuje też portal www.dzieckowporozy.pl, który w 2016 roku odwiedziło niemal milion rodziców, a w 2017 r. już ponad 1,6 miliona poszukujących inspiracji na rodzinne weekendy czy wakacje.

- Właśnie dlatego postanowiliśmy zapytać największych ekspertów od rodzinnych podróży - rodziców - gdzie spędzają wakacje z dziećmi, co mogą polecić i zainspirować innych rodziców. - komentuje Wojciech Kreft, z Dzieckowpodrozy.pl.

Na portalu już teraz znajdziecie wiele inspiracji, bardziej i mniej oczywistych pomysłów na wakacje. Bratanie z naturą na Podlasiu, z niemowlakiem w Tatry, tysiąc kilometrów dookoła północno-wschodniej Polski, tropem krzyżackich twierdz czy zaszyfrowane wskazówki wrocławskich krasnali - tylko początek długiej listy pomysłów na rodzinne wycieczki. Wspomnienia z wakacji w Polsce mozna przesyłać 11 września.

Szczegóły konkursu na www.dzieckowpodrozy.pl oraz www.polska.travel.

Do góry