en
en

VI edycja akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” – dziękujemy partnerom

W pierwszy w tym roku weekend za pół ceny, organizowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną, rozpoczęła się prawdziwa wiosna. W ramach VI edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” turyści mogli skorzystać z kompleksowej oferty 894 partnerów. Dziękujemy wszystkim przedsiębiorcom za zaangażowanie i już zapraszamy do udziału w jesiennej odsłonie akcji.

PZW_Pot_dziękujemy_1170x585.jpg

Projekt „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” powstał z myślą zarówno o branży, jak i turystach. To akcja, na której zyskują obie grupy. Przedsiębiorcy wcześniej rozpoczynają wysoki sezon turystyczny. Turyści natomiast mogą za połowę ceny spędzić wymarzony weekend z rodziną lub przyjaciółmi i przy okazji poznać najpiękniejsze miejsca w Polsce. Akcja prowadzona przez Polską Organizację Turystyczną jest ogólnopolska, przez co jej zasięg marketingowy jest ogromny. W efekcie tego z edycji na edycję coraz więcej Polaków decyduje się wziąć w niej udział, co bardzo cieszy przedsiębiorców, którzy zazwyczaj w tym okresie nie mają wielu gości.

– Jestem bardzo zadowolona z akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Wszystkie dostępne pokoje wyprzedały się już w pierwszych dniach. Na pewno wezmę udział w edycji jesiennej. Co ciekawe, z akcji korzysta też moja rodzina, ale już jako turyści – powiedziała Renata Szczygieł z Agroturystyki „Nad Stawem” w Zamościu.

Korzyści z udziału w akcji zachęcają partnerów do udziału w tym projekcie. Od wielu lat akcja posiada stałych partnerów, którzy przystępują do każdej edycji akcji. Dla przedsiębiorców i organizatorów największą nagrodą za realizacje tego projektu są słowa uczestników akcji, którzy już dopytują o kolejne edycje.

– Wczoraj skorzystałam z akcji „weekend za pół ceny". Akcja jest wspaniała! Wczorajsza pogoda dopełniła wszystkiego. O akcji dowiedziałam się dzień wcześniej i wiele z atrakcji było już wykupionych. W związku z tym mam pytanie: kiedy jest przewidywana kolejna edycja? Jeszcze raz dziękuję – napisała do POT Pani Agnieszka.

Dziękujemy 894  partnerom, którzy byli z nami podczas VI edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny wspólnie pobiliśmy rekord i stworzyliśmy jeszcze większą ofertę atrakcji turystycznych dla turystów dostępnych za połowę ceny. Już teraz zapraszamy do udziału w jesiennej edycji akcji, której finał w tym roku przypada na 22-24 listopada. Sprzedaż ofert ruszy pod koniec października.

 

 

 

 

 

 

 

Do góry