en
en

Venice Airport Workshop 2018

Venice Airport Workshop to cykliczne wydarzenie B2B organizowane dwa razy w roku przez lotnisko Marco Polo w celu promocji ponad 100 połączeń z Wenecji.

Venice Airport Workshop 2018.JPG

Event w swojej pierwotnej koncepcji był przeznaczony wyłącznie dla reprezentantów linii lotniczych z całego świata. Formuła tegorocznej letniej edycji Venice Airport Workshop została rozszerzona o obecność reprezentacji organizacji turystycznych, po raz pierwszy z tak wyraźnym polskim akcentem – stoiskiem informacyjnym POT i Polskich Linii Lotniczych LOT.

VAW 2018 odbył się 13-go marca w hotelu DoubleeTree by Hilton w Wenecji i stanowił forum wymiany doświadczeń i informacji dla ponad 100 agentów, TO i linii lotniczych. Polska cieszyła się zainteresowaniem szczególnie pod kątem rozszerzenia już istniejącej oferty, co potwierdza rosnącą popularność destynacji. W wydarzeniu uczestniczyła Michalina Seliga z ZOPOT Rzym.

Formuła spotkań B2B jest bardzo istotna w kraju takim jak Włochy, gdzie bardzo dużo indywidualnych klientów korzysta z pośrednictwa agencji przy wyborze destynacji. Dyrektor Małgorzata Furdal podkreśla, że ten workshop był dla nas szczególnie korzystny ze względu na udział Polskich Linii Lotniczych LOT, z którymi w ostatnim czasie organizujemy szereg działań. LOT jest obecny na wszystkich targach, w których bierzemy udział oraz ściśle współpracuje przy organizacji wizyt studyjnych dla organizatorów turystyki biznesowej.

Do góry