en
en

Turystyka zdrowotna na MITT w Moskwie

Rozpoczęła się kolejna edycja targów MITT Moskwa 2017. Targi  potrwają do 16 marca. W imprezie uczestniczy ponad 1600 firm ze 182 krajów i regionów świata. Organizatorzy szacują, że odwiedzi je ponad 30 000 osób, w tym w większości przedstawiciele rosyjskiego przemysłu turystycznego. Prawie od początku istnienia imprezy uczestniczy w niej Polska Organizacja Turystyczna, w tym roku wspólnie z Lubelską Organizacją Turystyczną, Małopolską Organizacją Turystyczną, Miastem Kraków, biurem Furnel Travel International oraz biurem Mazowian Travel.

Po raz pierwszy w tym roku targi MITT zostały połączone z targami medycznymi INTERMED. Zbiegło się to z organizacją stoiska promującego turystykę prozdrowotną realizowanego przez POT w ramach projektu "Marka Polskiej Gospodarki" Ministerstwa Rozwoju.

Już pierwszy dzień targów pokazał znacznie ożywienie i zainteresowanie wyjazdami turystycznymi i zdrowotnymi. Zainteresowanie to, widać również na polskim stoisku, rozmowom nie ma końca, a dodatkową atrakcją przyciągającą odwiedzających jest konkurs z nagrodami. W uroczystości otwarcia targów wziął udział  Włodzimierz Marciniak - Ambasador RP w Moskwie, a także Krzysztof Kordaś – Radca Minister WPHI Ambasady RP. Obaj goście spotkali się z polskimi wystawcami i zapoznali się z ich ofertą dedykowaną na rynek rosyjski.

Do góry