en
en

Szkolenie dla branży turystycznej z obsługi turystów z Chin - zaproszenie

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu branży turystycznej rynkiem chińskim, jak również wzrostowej tendencji liczby przyjazdów z Chin, Polska Organizacja Turystyczna identyfikuje Chińską Republikę Ludową jako strategicznie priorytetowy rynek turystyczny w najbliższych latach.

chiny_szkolenie.jpg

By promować dalszy rozwój wymiany turystycznej na linii Polska - Chiny oraz wspierać polską branżę turystyczną w kreowaniu usług dopasowanych do potrzeb rynku, chcielibyśmy zaprosić Państwa serdecznie do udziału w grudniowym szkoleniu dla branży turystycznej, które przeprowadzone będzie w formie całodziennego warsztatu.

Szkolenie dotyczyć będzie zagadnień związanych ze specyfiką rynku chińskiego i efektywnej jego obsługi, w tym m.in.:

  • trendów w turystyce Chin i związanych z nimi szans dla polskiej branży;
  • charakterystyki chińskiego turysty, jego oczekiwań i zaleceń przy tworzeniu oferty usług dedykowanych na ten rynek;
  • możliwości promocji oferowanych usług na rynku chińskim.

Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim przez zagranicznych specjalistów zarówno z zagadnień rynku chińskiego jak i światowej turystyki – Welcome Chinese.

Welcome Chinese to firma specjalizująca się w certyfikacji usług turystycznych dopasowanych do potrzeb chińskich podróżników. We współpracy z China Tourism Academy (CTA), głównym chińskim rządowym instytutem badań i promocji turystyki będącym częścią Chińskiej Narodowej Agencji Turystyki (CNTA), ma na celu modernizację usług dedykowanych klientom z Państwa Środka. W swoich działaniach wspiera zagranicznych przedsiębiorców w realizacji strategii promocji i sprzedaży na rynku chińskim, zarówno w kanałach online jak i offline, ze szczególnym naciskiem na zapewnienie wysokiej jakości ruchu na stronie certyfikowanych klientów. Jednym z oferowanych kanałów promocji w Chinach jest prowadzona przez Welcome Chinese platforma welcomechinese.com.cn, na której przedstawione są wszystkie certyfikowane firmy. Za jej pośrednictwem chińskie biura podróży należące do sieci CTA mogą nawiązać współpracę z zagranicznymi, certyfikowanymi kontrahentami.

Welcome Chinese zrzesza szereg specjalistów z zagadnień rynku chińskiego i zajmuje się również prowadzeniem szkoleń, mających na celu przygotowanie zagranicznych przedstawicieli branży turystycznej do obsługi turystów z Chin.

Dzień: 3 grudnia 2018 r.

Czas: 9:00 – 18:00

Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, ul.Żwirki i Wigury 1H, Warszawa

Koszty udziału: 400 zł

Co obejmuje pakiet: wstęp dla jednej osoby na warsztaty, przerwy kawowe, lunch, drukowane materiały szkoleniowe

Dodatkowo płatne: parking dla uczestników konferencji w cenie 65zł/dzień

 

Szczegółowy program szkolenia:

  1. Prezentacja podstawowych danych dotyczących Chin i chińskiej turystyki wyjazdowej 
  2. Wprowadzenie do zagadnień związanych z kulturą chińską
  3. Obsługa chińskich turystów, wytyczne dla branży turystycznej, hotelarskiej, restauracyjnej
  4. Przerwa lunchowa (13:00-14:00)
  5. Charakterystyka chińskich turystów: profile, nawyki, trendy
  6. Media społecznościowe w Chinach
  7. Certyfikat Welcome Chinese – case study

Zapisy na szkolenie odbywają się poprzez formularz na dedykowanej stronie: https://events.info.poland.travel/imprezy/chiny2018. Po rejestracji prosimy o wypełnienie załączonej do niej Umowy-Zgłoszenia udziału i odesłanie dwóch egzemplarzy pocztą na adres Polskiej Organizacji Turystycznej.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z panią Emilią Ścieranką (tel. +48 (22) 70 75, email: emilia.scieranka@pot.gov.pl) lub panią Zuzanną Gutkowską, (Tel. +48 (22) 536 70 18, e-mail: zuzanna.gutkowska@pot.gov.pl)

Do góry