en
en

Sześć tysięcy fanów na profilu Facebook ZOPOT Bruksela

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Brukseli dynamicznie rozwija swoją aktywność  w mediach społecznościowych – z sukcesami. W najbliższych dniach liczba osób lubiących i obserwujących profil „Poland, Move Your Imagination” na Facebooku przekroczy sześć tysięcy.

6000_fanow_foto.jpg

 

Brukselski Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej świętuje prężny rozwój swojego profilu na Facebooku. Strona „Poland, Move Your Imagination” za chwilę osiągnie liczbę sześciu tys. polubień.

Z tej okazji ośrodek w Belgii przygotował dla swoich obecnych i przyszłych fanów okolicznościową kampanię. To sposób na podziękowanie dotychczasowym followersom i zachęcenie nowych osób do polubienia konta. Uczestnicy akcji będą mieli szansę wygrać upominki  przygotowane przez Polską Organizację Turystyczną. Jest o co walczyć. Nagrody będą stanowiły próbkę polskich smaków, aromatów i atrakcji turystycznych. Wśród nich znajdą się m.in. sól z Wieliczki, mazurskie miody czy piękne, ćmielowskie filiżanki. Start już dziś! 

Do góry