en
en

Świąteczne podróże studyjne z Rosji

W ostatnich dniach Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie zorganizował podróże studyjne do Polski dla dziennikarzy i touroperatorów z Rosji.

podroz_studyjna_z_rosji.jpg

Zorganizowana w dniach od 8 do 12 grudnia podróż prasowa poświęcona była promocji turystyki miejskiej w kontekście atmosfery świąt Bożego Narodzenia i kulinariów, które nieodłącznie kojarzą się z tym okresem. Obejmowała odwiedziny w Warszawie i Krakowie, podczas których dziennikarze gazety i portalu internetowego SimpleWine i Restaurator, a także dziennikarka z radio Best FM zwiedzili byłą i obecną stolicę Polski, odwiedzili modne lokale gastronomiczne, ale przede wszystkim próbowali najlepszych dań w takich restauracjach jak Atelier Amaro czy Concept13 w Warszawie oraz Szara Gęś i Piano Rouge w Krakowie. Podróż została  zorganizowana przy współpracy ze Stołecznym Biurem Turystyki i Miastem Kraków.

Promocji turystyki zimowej na Śląsku poświęcona była zaś podróż studyjna, w której wzięli udział przedstawiciele jednych z największych touroperatorów rosyjskich PAC Group i Darim Vam Mir. Podróż odbywała się w terminie od 13 do 16 grudnia. Jej program obejmował m.in zapoznanie się z infrastrukturą turystyczną Szczyrku, Wisły oraz Istebnej pod kątem organizacji pobytów zimowych dla turystów z Rosji. Współorganizatorem tej podróży była Śląska Organizacja Turystyczna.

Do góry