en
en
Kontakt

Studenci z USA z wizytą w POT

We wtorek 23 maja grupa studentów ze Stanów Zjednoczonych przyjechała do Polski. W ramach zajęć "International Tourism" zaplanowano między innymi wizyty w Krakowie, Malborku oraz Warszawie, gdzie odwiedzili siedzibę Polskiej Organizacji Turystycznej.

usa_students_1170.JPG

Studenci wydziału Global Studies pod wodzą profesora Bentley University Joela Deichmanna mogli zapoznać się z działalnością Polskiej Organizacji Turystycznej, współpracą na poziomie lokalnym i regionalnym czy narzędziami komunikacji marketingowej. Przedstawiono także sztandarowe projekty POT, "kotwice medialne" oraz produkty turystyczne stanowiące motyw przewodni wielu kampanii w kraju i za granicą.

Uczestnicy zaopatrzeni zostali w niezbędne materiały, które będą stanowić cenne źródło informacji na temat Polski jako destynacji atrakcyjnej turystycznie w trakcie dalszej części wyjazdu oraz przyszłych podróży do naszego kraju. W trakcie prezentacji Anny Cichońskiej z Departamentu Planowania i Rozwoju POT goście aktywnie uczestniczyli w dyskusji zgłębiając wiedzę w interesujących ich obszarach.

Do góry