en
en

Spotkania przedstawicieli regionów z POT

28-29 lipca w Łodzi odbyło się spotkanie przedstawicieli ROT-ów i Polskiej Organizacji Turystycznej. Podczas dwudniowych obrad podsumowano efekty wspólnych przedsięwzięć i ustalono strategię działania na najbliższy rok.

Obrady rozpoczęły się od Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych. Rozmowy dotyczyły przyszłości regionalnych organizacji turystycznych. Uczestnicy spotkania starali się wypracować wspólne stanowisko, ogólny kierunek i strategię działania na najbliższe lata – jest zgoda, że regionalne organizacje turystyczne są na tyle silne, na ile działają razem.

Drugiego dnia odbyło się spotkanie z przedstawicielem Polskiej Organizacji Turystycznej – Dyrektorem Departamentu Produktu Turystycznego i Współpracy Regionalnej Panem Jackiem Janowskim oraz Jego zastępcą Panem Wojciechem Ściborem. Podczas trzygodzinnej debaty podsumowano efekty wspólnych przedsięwzięć w ubiegłym roku, jak i koordynacji planów na przyszłość. Przedstawiono oczekiwania wobec wspólnych działań na linii FROT-POT. 

Źródło: www.rotwl.pl

Do góry