en
en

Specjalny dodatek o Polsce we włoskim piśmie branżowym Travel Quotidiano

Dzięki długotrwałej współpracy między Polską Organizacją Turystyczną, a pismem branżowym Travel Quotidiano w ostatnim wydaniu ukazał się bogaty kolorowy dodatek specjalny o Polsce – „Point of view Polonia”.

travel_quotidiano_rzym_2018.png

W włoskim piśmie branżowym Travel Quotidiano ukazał się obszerny, czterostronicowy dodatek specjalny o Polsce. Publikację „Point of view Polonia” otwiera wywiad z Małgorzatą Furdal, w którym dyrektor rzymskiego ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej wymienia produkty najistotniejsze dla włoskiego konsumenta wybierającego Polskę. Podkreśla wagę nowych kanałów komunikacji związanych z internetem, nie umniejszając roli tradycyjnych narzędzi w kontaktach z włoską branżą, takich jak targi, workshopy i podróże studyjne.

Dyrektor Furdal zaznacza też, że według najnowszych dostępnych danych przyjazdy Włochów do Polski w 2017 roku przekroczyły pół miliona już w październiku. Taki wynik wskazuje na ogromny wzrost w stosunku do lat ubiegłych.

Specjalny dodatek stanowi znakomitą okazję do zaprezentowania się najaktywniejszym na włoskim rynku polskim touroperatorom. W tegorocznym wydaniu zaprezentowali się przede wszystkim: Ernesto Travel, Ivotrans i SOS Travel. Ukazały się też wzmianki o Anpa Travel, Holiday Travel i LOT.

Wydanie jest dostępne w wersji papierowej oraz online, a przeszło sto kopii zostanie rozdystrybuowanych pomiędzy odbiorców trade podczas targów BIT w Mediolanie, które rozpoczynają się w najbliższą niedzielę i potrwają trzy dni.

Do góry