en
en

Specjaliści agencji sektora TMC i MICE w podróży studyjnej do Warszawy

Polska Organizacja Turystyczna wykorzystuje intensywny rozwój siatki połączeń lotniczych krótkiego i dalekiego zasięgu realizowany przez PLL LOT w działaniach promujących turystykę przyjazdową do naszego kraju.

foto_meeting2019.jpg

To już setne połączenie obsługiwane przez polskiego narodowego przewoźnika. Począwszy od 7 stycznia samoloty LOT wykonują dwa bezpośrednie rejsy pomiędzy Warszawą a portem lotniczym Londyn-City. Z uwagi na nieodlegle położenie od finansowego centrum brytyjskiej stolicy, London City Airport wybierane  jest chętnie jako najwygodniejsze przez pasażerów podróżujących w celach biznesowych.

Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z PLL LOT i Warszawską Organizacją Turystyczną zorganizowała z okazji inauguracji nowego połączenia podróż studyjną dla przedstawicieli sektorów wyspecjalizowanych w obsłudze firm i korporacji w zakresie przygotowywania i zarządzania podróżami służbowymi oraz zajmujących się kwestiami z dziedziny organizacji kongresów, konferencji, wystaw i spotkań biznesowych. Uczestnicy podróży studyjnej do Warszawy reprezentowali American Express, Eton Travel, Reed & Mackay, BCD Travel, FCM, Gray Dawes Travel Protravel International, Business Travel Direct.

Program pobytu w Warszawie obejmował wszystkie elementy, które interesują specjalistów agencji działów TMC i MICE. Uwzględniono prezentację stołecznych powierzchni konferencyjnych, między innymi na Stadionie Narodowym, zwiedzanie najbardziej popularnych wśród turystów atrakcji miasta, takich jak warszawska starówka, Trakt i Łazienki Królewskie, wizyty w restauracjach serwujących tradycyjne polskie dania oraz w hotelach Bristol i  Raffles Europejski Warsaw, oferujących wysoki standard pobytu gości.

Według szacunków PLL LOT nowe połączenie będzie jednym z najbardziej udanych w siatce polskiego przewoźnika. Przyczyni się do zwiększenia ruchu pomiędzy stolicami  Polski i Wielkiej Brytanii, ułatwi dostęp sfer biznesowych London City do Europy Środkowo- Wschodniej, wybierane też będzie jako wygodne połączenie przesiadkowe w podróżach przez Warszawę do krajów Azji.

 

Do góry