en
en

Sielsko czy aktywnie – konkurs o turystyce wiejskiej i aktywnej

Rusza konkurs „Sielsko czy aktywnie”, poświęcony działającym przy Polskiej Organizacji Turystycznej konsorcjom – Konsorcjum Turystyki Wiejskiej oraz Konsorcjum Turystyki Aktywnej. Rywalizacja obejmie dwa quizu wiedzy - „Sielskie klimaty” oraz „Aktywnie – na rowerze”.

konsorcja.jpg

Uczestnicy powinni dobrze się zastanowić, która z form turystyki – na terenach wiejskich czy aktywna-rowerowa – bardziej pasuje do ich preferencji spędzania wolnego czasu i na tej podstawie wybrać quiz, w którym się zmierzą. Zgodnie z regulaminem konkursu, można bowiem wziąć udział tylko w jednym z nich.

Na każdy z quizów składa się siedem pytań, a zadaniem uczestników jest udzielenie prawidłowych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie. Liczy się więc zarówno tempo, jak i wiedza. Skąd zdobyć informacje potrzebne do prawidłowego rozwiązania quizów? Na fanpagu Polska.travel w portalu Facebook publikowane będą posty z „podpowiedziami” – linkami do materiałów, w których można znaleźć niezbędną wiedzę. Na Facebooku będzie też osadzona specjalna aplikacja służąca do rozwiązywania quizów.

Głównymi nagrodami w każdym z quizów są vouchery na pobyty weekendowe w atrakcyjnych turystycznie miejscach. Nagrodzeni będą też ci, którzy osiągną drugie i trzecie w kolejności wyniki. W quizie poświęconym Konsorcjum Turystyki Wiejskiej nagrodami będą termosy, a w quizie dedykowanym Konsorcjum Turystyki Aktywnej – liczniki rowerowe.

Regulamin konkursu "Sielsko czy aktywnie"

Do góry