en
en

Ruszył konkurs dla startupów działających w turystyce „New Tech – New Travel”

Nowe technologie w POT to nie tylko filmy VR Polska 360 stopni, ale również prestiżowy konkurs dla startupów działających w turystyce. Już dzisiaj rusza druga edycja „New Tech – New Travel”, w której nagrodzimy młode, dynamicznie rozwijające się polskie firmy, dla których innowacja w turystyce jest motorem działania.

New_tech_new_travel_570.jpg

- Po dużym sukcesie I edycji konkursu "New Tech - New Travel" znów nadszedł czas na poszukiwania kolejnych utalentowanych startupów. Naszym celem jest odkrywanie i promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają podróżowanie, usprawniają zarządzanie w turystyce i umożliwiają promocję polskich firm i regionów turystycznych. Stawiamy na silną energię i kreatywność młodych polskich firm technologicznych szukających swojego miejsca na rynku – mówi prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.

Od 30 listopada, dostępny jest już formularz online na www.new.travel.pl. Tam też znajduje się regulamin konkursu. Startupy mogą zgłaszać swoje produkty w dwóch kategoriach konkursowych: B2B i B2C. Ważne jest, aby zgłaszane rozwiązania były autorskie, przeznaczone dla turystów lub podmiotów branży turystycznej, innowacyjnie wspierały ich rozwój i promocję lub ułatwiały zarządzanie procesami biznesowymi w turystyce. Na zgłoszenia czekamy do 15 stycznia.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: 2 bony na dofinansowanie wybranego przez laureata szkolenia lub egzaminu profesjonalisty o wartości 5 tys. zł, dedykowana kampania online i prawo do prezentacji zwycięskiego produktu podczas ważnych turystycznych eventów.

Organizatorem konkursu jest Polska Organizacja Turystyczna.

Laureatów będzie można poznać na Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2018.

Do góry