en
en
Kontakt

Rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Turystyczne w Brukseli

270x136_KOLU2938.jpg
2 lutego o godzinie 10.00 pojawili się pierwsi zwiedzający Salon des Vacances w Brukseli. Są to największe targi turystyczne w Belgii, drugie (po Utrechcie) na terenie Benelusku. Rokrocznie odwiedza je ponad 110 tysięcy odwiedzających. Polskie Stoisko Narodowe, jak co roku umiejscowione jest w głównej hali wystawienniczej skupiającej destynacje europejskie.

2 lutego o godzinie 10.00 pojawili się pierwsi zwiedzający Salon des Vacances w Brukseli. Są to największe targi turystyczne w Belgii, drugie (po Utrechcie) na terenie Benelusku. Rokrocznie odwiedza je ponad 110 tysięcy odwiedzających. Polskie Stoisko Narodowe, jak co roku umiejscowione jest w głównej hali wystawienniczej skupiającej destynacje europejskie

Jego wystawcami są regiony Małpolski, Sląski Łódzki oraz miasta Bielsko-Biała, Kraków, Łódź, Tarnów i Piotrków Trybunalski. Obecna jest także branża – 4 Travel, Termy Uniejów a także Konsorcjum Polskich Biur Podróży oraz stadnina koni Natural Horse z łódzkiego. Nowym wystawcą jest Dom Polski Wschodniej reprezentująca urzędy marszałkowskie Polski Wschodniej w Brukseli. Produktem priorytetowym DPW na targach Salon des Vacances jest szlak Green Velo. Jego promocja jest kontynuacja działań z 2016 roku kiedy to reprezentujący Green Velo Krystian Herba pobił rekord Guinnessa wskakując na rowerze na szczyt sąsiadującego z targami budynku Atomium.

Zagraniczny Ośrodek POT w Brukseli we współpracy z PLL LOT zorganizował dla odwiedzających targów ciekawy konkurs z biletami lotniczymi do Warszawy do wygrania. Konkurs promowany jest w mediach internetowych oraz poprzez ulotki rozdawane na targach, zachęcające do odwiedzenia polskiego stoiska. Ciekawi polskiej kuchni mogą skosztować dań serwowanych przez Polską Restaurację znajduącą się w pobliżu stoiska. W planach jest uroczyste otwarcie stoiska w obecności Ambasadora RP w Królestwie Belgii, w którym uczestniczyć będą begijscy dziennikarze, branża i partnerzy ZOPOT.

         KOLU2938   KOLU3011   KOLU2980

Do góry