en
en

Rosyjskie blogerki w pełnej wrażeń podróży po Lubelszczyźnie

Polska Organizacja Turystyczna zorganizowała intensywną podróż turystyczną dla rosyjskich bolegerek. Pełną wrażeń trasę po regionie lubelskim pokonały Jana Kowaleva oraz Tatiana Leszczenko.

Rosjanki 2.JPG

Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie we współpracy z Lubelską Regionalną Organizacją Turystyczną opracował program pobytu na Lubelszczyźnie dla znanych w Rosji autorek turystycznych blogów Jany Kowalevowej i Tatiany Leszczenko.  Obie blogerki wyróżniają się aktywnością, wypełniając wciąż nową treścią prowadzone przez siebie konta w mediach społecznościowych. Jana Kovaleva jest też, jako autorka, zawodowo związana z znanym rosyjskim wydawnictwem Eksmo, drukującym  między innymi serie przewodników turystycznych po wielu państwach i miastach świata.

Na obfitujący we wrażenia, intensywny tour blogerek po regionie lubelskim, złożyły się rowerowe wyprawy ponadregionalnym szlakiem Green Velo, przebiegającym przez tereny Roztocza czy spływ kajakowy z nurtem rzeki Wieprz. Dla równowagi, po atrakcjach wymagających sporego wysiłku fizycznego, w programie znalazło się również zwiedzanie zabytków wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO i poznawanie współczesnych propozycji, jakie dla turystów mają miasta. Lublin, Zamość i Kazimierz Dolny nad Wisłą. 

Urozmaicony program podróży influencerek pozwolił na zebranie obszernego materiału, który niebawem posłuży za pozytywną rekomendację wyjazdów turystycznych na Lubelszczyznę, skierowaną do rosyjskich czytelników mediów społecznościowych.

 

Do góry