en
en

Rosyjscy influencerzy na Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie

Na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej Polskę odwiedziła dwójka influencerów z Rosji. Głównym punktem ich wizyty był Kraków oraz odbywający się tam w czerwcu Festiwal Kultury Żydowskiej.

influencer-rosja.jpg

Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie, jedna z największych na świecie imprez, poświęcona tej tematyce, była impulsem do przyjazdu dwóch influencerów z Rosji. Tematem tegorocznej edycji Festiwalu była ziemia – jeden z żywiołów; miejsce budujące tożsamość, przechowujące pamięć i tworzące przyszłość.

Z bardzo bogatą ofertą imprezy goście z Rosji mieli okazję zapoznać się podczas pobytu trwającego od 27 do 30 czerwca. Kulminacyjnym momentem podróży był udział w koncercie Szalom na Szerokiej.

Oprócz wydarzeń kulturalnych goście mieli możliwość zobaczyć najciekawsze atrakcje turystyczne Starego Miasta, dzielnicy Kazimierz, a także zwiedzili Zamek w Przegorzałach i Kopalnię Soli "Wieliczka". Niezwykle ważnym elementem pobytu była degustacji dań kuchni regionalnej w wybranych restauracjach Krakowa.

Podróż została zorganizowana przez Polską Organizację Turystyczną przy współpracy i ogromnym zaangażowaniu Urzędu Miasta Kraków.

Do góry