en
en

Rosjanie zainteresowani turystyką prozdrowotną w Polsce

W ramach realizacji Programu Promocji Usług Prozdrowotnych Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem POT w Moskwie zorganizowała pierwszą misję przyjazdową dziennikarzy z Rosji.

W misji wzięło udział czterech przedstawiciele pism i portali branżowych, m.in. gazeta Liza:, Gazeta Domasznij oczag Portal Ева.Ру, Portal Posta-magazine.

Program misji dopasowany był do zapotrzebowania na usługi prozdrowotne rynku rosyjskiego i obejmował m.in wizyty i prezentacje klinik o profilu ortopedyczno- rehabilitacyjnym, ginekologicznym oraz z segmentu wellness i SPA.

Uczestnicy misji mogli zapoznać się z prezentacją Kiniki Ginekologicznej "Bocian", Kliniki Rehabilitacji Carolina Medical Centre oraz Ośrodka Profilaktyki i Rehabilitacji Creator w Łodzi, specjalizującego się w krioterapii. Segment wellness i Spa reprezentowany był przez Termy w Uniejowie. W trakcie pobytu nie zabrakło również prezentacji wybranych atrakcji turystycznych Warszawy i Łodzi a także degustacji polskiej kuchni.

 

 

Do góry