en
en

Razem dla promocji Polski w czasie Mistrzostw Świata w Rosji

We wtorek 13 maja w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej odbyło się spotkanie z przedstawicielami dziewięciu Regionalnych Organizacji Turystycznych w sprawie koordynacji działań promocyjnych podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które od 14 czerwca do 15 lipca odbędą się w Rosji.

W siedzibie POT odbyło się spotkanie z przedstawicielami dziewięciu Regionalnych Organizacji Turystycznych

Przedstawiciele Polskiej Organizacji Turystycznej podczas spotkania przedstawili swoje propozycje dotyczące promocji Polski, korzystając z bliskości rozgrywek (4 mecze odbędą się w Kaliningradzie). Pierwszą z nich jest kampania w internecie we współpracy z Travel Audience. Z kolei druga to kampania w mediach społecznościowych na wybranych rynkach. Chodzi tu szczególnie o Anglię, Belgię, Hiszpanię oraz Szwajcarię czyli państwa, których drużyny będą rozgrywać mecze w Kaliningradzie, a na terenie których działają Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej.

Spotkanie miało również na celu pozyskanie opinii i pomysłów zainteresowanych Regionalnych Organizacji Turystycznych. Rozmowy na ten temat będą kontynuowane na dorocznej naradzie z dyrektorami Zagranicznych Ośrodków POT, która odbędzie się w Warszawie na początku kwietnia br.

 

Do góry