en
en

Promocyjny sukces kampanii na rynku chińskim

Polska Organizacja Turystyczna przeprowadziła półroczną kampanię marketingową zorganizowaną na rynku chińskim we współpracy z jednym z największych chińskich internetowych biur podróży - Tuniu. 

kampania-chiny.jpg

Zakończona w czerwcu kampania składała się z wielopłaszczyznowych działań zarówno online, jak i offline. Jej celem było dotarcie z komunikatem do jak najszerszej grupy odbiorców zainteresowanych wycieczką do Europy.

Działania podejmowane przez Polską Organizację Turystyczną obejmowały bardzo obszerny zakres środków promocji - od reklam displayowych na stronie głównej i w aplikacji, przez dedykowany landing page, kampanie smsowe, artykuły prasowe w social mediach, specjalne warsztaty dla pracowników działu sprzedaży, po relacje z podróży zwycięzcy darmowego wyjazdu do Polski i plakaty zamieszczone w fizycznych biurach Tuniu.

Efekty kampanii przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Same działania online osiągnęły zasięgi rzędu 133 milionów oraz liczbę kliknięć na poziomie 4 milionów! To wszystko złożyło się zaś na aż 28 procentowy wzrost sprzedaży wycieczek obejmujących Polskę podczas okresu trwania kampanii.

Do góry