en
en

Promocja turystyki biznesowej na forum „Investing in innovation in Central Europe”

Już po raz trzeci odbyło się w Londynie międzynarodowe forum inwestycyjne „Investing in innovation in Central Europe”. Podczas wydarzenia Polska Organizacja Turystyczna promowała turystykę biznesową. 

londyn-innowacje.jpg

Forum inwestycyjne „Investing in innovation in Central Europe” odbyło się 12 czerwca w Londynie. Na polskim stoisku dostępne były materiały informacyjne w postaci broszur, a także specjalnie przygotowane pakiety prasowe zawierające informacje o rozwoju i potencjale turystyki biznesowej, zwłaszcza w takich miastach jak Warszawa, czy Wrocław.

Przygotowane przez Polską Organizację Turystyczną stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczestników forum, zarówno tych reprezentujących podmioty biznesowe, jak i media branżowe. Podczas spotkań kuluarowych wymieniono doświadczenia, a także dyskutowano nad możliwościami dalszego promowania Polski w brytyjskim środowisku biznesowym.

Podczas wydarzenia i rozmów bezpośrednich podkreślano również role nowych technologii w marketingu turystycznym, który coraz mocniej opiera się na zaawansowanych rozwiązaniach informatycznych. 

W Forum wzięło udział ponad 200 osób, w tym m.in. minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz oraz Ambasador RP w Wielkiej Brytanii Arkady Rzegocki.

Do góry