en
en

Promocja polskiej oferty turystycznej w Linzu

W siedzibie Banku Sparkasse w Linzu odbyła się 28 lutego prezentacja oferty wyjazdowej do Polski zorganizowana przez biuro podróży SabTours.

wieden_oferta_SabTours_2018.jpg

Głównym punktem spotkania była multimedialna prezentacja na temat oferowanych przez biuro wycieczek, przygotowana i przedstawiona przez dyrektora wiedeńskiego ośrodka POT Włodzimierz Szeląga. SabTours przygotował na bieżący rok pięć tras, w tym: 9-dniową, objazdową, wycieczkę po Polsce – „Od Odry do Sanu, od Bałtyku do Karpat”, „Perły Dolnego śląska z Wrocławiem”, „Polskie Wybrzeże od Szczecina do Gdańska”, „Odkrywamy Mazury” oraz „Atrakcje turystyczne Górnego Śląska i Kraków – Tradycja i nowoczesność”.

Obok prezentacji multimedialnej goście wydarzenia mogli degustować produkty regionalne z Polski, a dodatkową atrakcją były rozlosowane wśród uczestników nagrody rzeczowe ufundowane przez Zagraniczny Ośrodek POT w Wiedniu. Imprezę prowadził dyrektor zarządzający biura Carl Raml wraz z członkiem zarządu Hannes Schierl.

Najbardziej popularne i najlepiej sprzedające się oferty dotyczą turystyki miejskiej i kulturowej, jednak biuro SabTours, ulegając namowom Polskiej Organizacji Turystycznej, postanowił wprowadzić do swojej oferty nowe trasy. Kierownictwo biura zakłada wzrost sprzedaży dzięki wprowadzeniu nowych tras tematycznych.

Kolejne planowane przedsięwzięcia, które będą realizowane we współpracy z wiedeńskim ośrodkiem POT, to wprowadzenie do masowej sprzedaży wyjazdów na Śląsk dla Klubów Seniora z całej Austrii.

W najbliższych tygodniach zorganizowana zostanie podróż studyjna dla kierowników poszczególnych klubów.

Przy realizacji tego projektu Polska Organizacja Turystyczna współpracować będzie z miastami Bielsko-Białą i  Zabrzem, Kopalnią Guido, biurem podróży Travel Projekt z Warszawy oraz lokalną organizacją turystyczną z Ostrawy. Rozmowy w tej sprawie prowadzone są również ze Śląską Organizacją Turystyczną.

Polska Organizacja Turystyczna poprzez swój wiedeński ośrodek współpracuje z biurem SabTours od wielu lat, prezentując nowe atrakcje turystyczne i touroperatorów z Polski. Efektem jest stały wzrost sprzedaży i tematyczne poszerzanie ofert wyjazdów do Polski wśród klientów tego biura.

 

 

 

Do góry