en
en
Kontakt

Promocja Polski na dużym ekranie. POT nawiązał współpracę z POSK

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie został Oficjalnym Partnerem kina społecznościowego POSK – laureata prestiżowej nagrody Engholm Prize for Film Society. Przed każdą emisją filmową na ekranach wyświetlane będą spoty zachęcający do przyjazdów do Polski.

Kadr ze spotu promocyjnego

Kino POSK prowadzone jest przez Polish Social and Cultural Association, a jego misją jest promocja polskiej kultury i tradycji  wśród Polonii mieszkającej w Wielkiej Brytanii, a także wśród lokalnej społeczności brytyjskiej. Filmy wyświetlane w POSK są produkcjami polskimi z angielskimi napisami i za każdym razem cieszą się dużym zainteresowaniem.

W ramach współpracy z kinem POSK, przed każdą emisją filmową wyświetlany będzie spot promocyjny przygotowany przez Zagraniczny Ośrodek w Londynie. Pierwszy z tegorocznych spotów promuje turystykę aktywną w Polsce, zachęcając jednocześnie Polonię do odwiedzenia Ojczyzny kiedy będzie to możliwe.

Polska Organizacja Turystyczna upatruje w Polonii najlepszych Ambasadorów naszego kraju, stąd też wybór tego narzędzia na dotarcie z przekazem to tej licznej i ważnej grupy odbiorców.

Do góry