en
en

Prezentacja w Tuluzie dla francuskiej branży turystycznej

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Paryżu, zaprezentował w Tuluzie kompleksową prezentację polskich produktów turystycznych, opartych na połączeniu lotniczym do Warszawy z południa Francji. 

Bo właśnie pretekstem do tego spotkania stał się niedawno uruchomiony, bezpośredni lot z Tuluzy do Warszawy, obsługiwany przez Ryanair. Prezentacja została zorganizowana we współpracy z Chambre de Commerce oraz lotniskiem Toulouse-Blagnac. Uczestniczyli w niej przedstawiciele branży regionu Midi-Pyrénées.

Prezentacja w Tuluzie dla francuskiej branży turystycznej jest jedną z wielu, jaką w okresie zimowym przygotował ZOPOT w Paryżu. W związku z kampanią wizerunkową w sieci Auchan Voyages podobne prezentacje odbędą się także m.in. w Paryżu, Lyonie, Marsylii, a także w Lourdes, skąd zainauguruje swoje loty do Krakowa również Ryanair.

- Właśnie w kontekście turystyki pielgrzymkowej do Polski przygotowujemy się do warsztatów z agencjami tego regionu – mówi Tomasz Rudomino, dyrektor ZOPOT w Paryżu – będą miały one szczególny charakter, bo obejmować będą nie tylko wiedzę ogólną o Polsce, czy naszych trasach turystycznych, ale także o kulinariach, polskich tradycjach świątecznych, obyczajach, legendach. Przygotowujemy się do tego wydarzenia bardzo intensywnie. Połączenie do Lourdes otwiera się już w marcu br.

Do góry