en
en

Prezentacja Polski dla ASTA New York City Chapter

Nowy rok Zagraniczny Ośrodek POT w USA rozpoczął od prezentacji dla ASTA New York City Chapter, która odbyła się 11 stycznia 2017. Jest to jeden z najaktywniejszych oddziałów tego stowarzyszenia, zrzeszający przedstawicieli oddziałów lokalnych obejmujących cały stan Nowy Jork oraz także część stanu New Jersey.

Było to pierwsze z serii spotkań branżowych zaplanowanych na ten rok i pierwsze ze wspólnych przedsięwzięć Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej i Polskich Linii Lotniczych LOT na rynkach Ameryki Północnej

W spotkaniu uczestniczyli prezesi i wiceprezesi poszczególnych oddziałów oraz przedstawicieli innych organizacji branżowych. Dla nas najważniejszy był fakt, iż wszyscy członkowie ASTA NYC to przedstawiciele biur podróży obsługujących nowojorski rynek turystyczny.

Temat spotkania, czyli Polska cieszył się dużym zainteresowaniem i jak zauważył sam Ralph J.Vasami przewodniczący ASTA New York, spowodował bardzo dobrą frekwencję i pozytywny oddźwięk po prezentacji. Partnerem spotkania były także LOT Polskie Linie Lotnicze, reprezentowane przez Panią Angieszkę Kulikowski – Regional Sales Manager Northeast. Wspólna realizacja takich wydarzeń jest szczególnie ważna w związku z planowanym otwarciem nowych połączeń przez LOT, w tym Warszawa – Newark.

 

Do góry