en
en

Prezentacja kampanii "checkinPoland" w Austrii

4 kwietnia br. odbyło się Walne Zgromadzenie wiedeńskiego SKAL Clubu. W czasie spotkania podsumowano działalność w roku 2016 i przedstawiono plan pracy na rok bieżący. Dokonano również wyboru nowego Zarządu Klubu, którego Prezesem pozostał nadal Pan Heinz Risska z firmy Hertz.

Uczestniczący w posiedzeniu dyrektor ZO POT Wiedeń przekazał zebranym informacje na temat nowej kampanii "checkinPoland" oraz zaprosił na koncert inauguracyjny XXXIII Festiwalu Chopinowskiego w Gaming. W czasie trwania targów Ferien Messe Wien delegacja z Podsekretarzem Stanu w MSiT Dawidem Laskiem i Wiceprezesem POT Bartłomiejem Walasem spotkała się członkami SKAL Club Wien prezentując założenia planu promocji polskiej turystyki w ramach Kraju Partnerskiego na targach.

SKAL Club to miedzynarodowa organizacja zrzeszająca przedstawicieli kadry kierowniczej z branży turystycznej. Stanowi platformę wymiany doświadczeń i wiedzy służącej rozwojowi branży turystycznej. SKAL Wiedeń Luczynska obecnie 86 członków, wśród nich są prezesi biur podróży, organizacji turystycznych, właściciele i dyrektorzy hoteli, oraz dyrektorzy  Narodowych Organizacji Turystycznych z Grecji, Thailandii, Słoweni i Polski. SKAL Austria ma swoje przedstawicielstwa w Graz, LINZ, Klagenfurt, Salzburg.


Do góry