en
en

POT sponsorem jubileuszowej Gali Travel Magazine Awards

Już po raz 21. największy belgijski magazyn branżowy Travel Magazine nagrodził asów branży turystycznej. Zagraniczny Ośrodek POT w Brukseli był sponsorem kategorii Touroperator Niszowy.

bruksela travel magazine.jpg

16 listopada w prestiżowym antwerpskim hotelu HILTON, podczas uroczystej gali prowadzonej przed redaktora naczelnego Travel Magazine Robrechta Willaertsa przyznano 43 nagrody turystyczne. Dyrektor Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Brukseli Dominika Szulc wraz z zastępcą Ambasadora RP w Królestwie Belgii, radcą-ministrem Joanną Doberszyc Toulsaly wręczyli statuetkę dla najlepszego biura podróży sprzedającego destynacje niszowe, wspierając tym samym rozwój wyjazdów, w których polska oferta ma największy potencjał na rynku belgijskim. Nagroda powędrowała do Silverjet, tour operatora specjalizującego się w wakacjach luksusowych w Europie i świecie. 

W tym wyjątkowym wydarzeniu, nazywanym „Oskarami belgijskiej turystyki”, udział wzięło ponad 700 reprezentantów branży turystycznej. Obecni byli wszyscy najwięksi touroperatorzy, linie lotnicze, sieci hotelowe, towarzystwa ubezpieczeniowe a także stowarzyszenia, takie jak Selectair, którego 80 przedstawicieli odwiedziło Warszawę w zeszłym miesiącu w związku z dorocznym kongresem.

Udziałowi Polski na Travel Magazine Awards towarzyszył pakiet działań wizerunkowych w Internecie oraz w jubileuszowym wydaniu Travel Magazine, na którego łamach pojawiły się artykuły promujące wyjazdy typu city trip.

Gala organizowana jest nieprzerwanie od 21 lat przez wydawnictwo Travel Magazine – największe i najstarsze czasopismo branżowe rynku belgijskiego, wydawane w dwóch wersjach językowych w nakładzie 9 tys. egzemplarzy.

Do góry