en
en
Kontakt

POT przeprowadziła webinar o turystyce rowerowej dla brytyjskiej branży

Polska Organizacja Turystyczna zorganizowała webinar dla brytyjskich touroperatorów poświęcony turystyce rowerowej w Polsce. Warsztat, który składał się z części prezentacyjnej i panelu eksperckiego, spotkał się z dużym zainteresowaniem branży z Wielkiej Brytanii.

Grafika z webinariu POT dla brytyjskiej branży

W przeprowadzonym przez Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie webinarze wzięło udział ponad 100 brytyjskich agentów podróży. W ramach warsztatów potencjał turystyki aktywnej prezentowały liczne podmioty z polskiej branży turystycznej. Małopolska Organizacja Turystyczna reklamowała swoją fantastyczną infrastrukturę rowerową, a Świętokrzyska Organizacja Turystyczna przedstawiała walory słynnego szlaku Green Velo. O innych atrakcyjnych szlakach opowiadali przedstawiciele miasta Kraków, a także firma Poland On Bike. W ten sposób uczestnicy mogli zapoznać się ofertą szlaków rowerowych z całej Polski. 

Webinar został podzielony na dwie części: prezentacyjną oraz panel ekspercki. Podczas tego drugiego uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań na żywo, a także wzięcia udziału w zabawie i wygrania cennych nagród. Wśród nich znalazły się m.in vouchery hotelowe i przeloty do Polski. POT reprezentowała dyrektor londyńskiego ośrodka Iwona Białobrzycka, która otworzyła spotkanie i przedstawiła najważniejsze walory Polski i jej bogatą ofertę turystyczną.

Do góry