en
en
Kontakt

POT przeprowadziła innowacyjne szkolenia on-line dla branży turystycznej z rynku włoskiego „Polonia Specialist”

Prawie 450 agentów podróży i touroperatorów wzięło udział w pierwszym szkoleniu on-line na rynku włoskim, zorganizowanym przez Polską Organizację Turystyczną w Rzymie, prowadzonym pod tytułem „Polonia Specialist”. Warsztaty zostały zaprojektowane w innowacyjnej formule dziesięciu modułów szkoleniowych i quizów z wiedzy o Polsce.

Slajdy ze szkolenia "Polonia Specialist"

Uczestnicy "Polonia Specialist" prowadzonego przez Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Rzymie mieli możliwość poznać różnorodne aspekty naszego kraju, od podstawowej wiedzy praktycznej przez różne produkty turystyczne i możliwości tworzenia nietuzinkowych tras dla przyszłych klientów. W modułach, podzielonych tematycznie, zaprezentowano najważniejsze miasta historyczne Polski, ofertę kulturalną i UNESCO, ofertę przyrodniczą, turystykę religijną, turystykę aktywną, ofertę termalną i SPA oraz gastronomię. 

Szkolenie wieńczyło otrzymanie dyplomu „Polonia Specialist”, a dla ośmiu agentów podróży, wyłonionych spośród tych, którzy zakończyli pomyślnie cały proces, zostanie zorganizowana jesienią podróż studyjna do Poznania i Wielkopolski, we współpracy z Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną i Wielkopolską Organizacją Turystyczną.

Szkolenie „Polonia Specialist” spotkało się z ciepłym przyjęciem wśród branży, a promocja tego działania odbyła się za pomocą różnych kanałów promocyjnych: newsletterów, banerów, newsów i artykułów w czasopismach branżowych oraz w mediach społecznościowych. Łącznie przekaz o Polsce dotarł do ponad 6,5 mln użytkowników.

Do góry