en
en

POT przeprowadził webinar dla hiszpańskiej branży turystycznej

Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z biurem TUI Spain zorganizowała webinar dla agentów biur podróży z całej Hiszpanii.

webinar TUI.jpg

W ostatnim tygodniu października Polska Organizacja Turystyczna przeprowadziła akcję marketingową we współpracy z TUI Spain. W jej ramach zorganizowany został webinar dla agentów biur podróży z całej Hiszpanii.

W internetowym seminarium udział wzięło 384 agentów, z czego 300 osób zostało do samego końca, aktywnie biorąc udział w dyskusji. Program merytoryczny webinaru rozpoczął się od wprowadzenia przedstawionego przez przedstawicieli Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Madrycie. Zaprezentowane zostały oferty programów przyjazdowych do Polski z katalogu TUI, a także przybliżono atrakcje turystyczne i walory Polski jako destynacji turystycznej.

Spotkanie zakończyła trwająca ponad godzinę runda pytań od uczestników webinaru, którzy wykazywali duże zainteresowane kwestiami związanymi z turystyką przyjazdową do naszego kraju. Odzew ze strony uczestników był ogromny. Przedstawione podczas seminarium prezentacje spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem agentów, którzy już po zakończonej akcji nawiązali bezpośredni kontakt z madryckim ośrodkiem POT, by pozyskać dodatkowe informacje dotyczące Polski jako destynacji. Otrzymali oni również materiały promocyjne dla klientów, którzy zdecydowali się zakupić wycieczkę do Polski.

 

Do góry