en
en

POT promuje Polskę na targach w Shenzen

Aleja Polska, promocja Poznania i wystąpienie przedstawiciela Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej to tylko niektóre z atrakcji, które na targi Shenzhen International Tourism Expo SITE 2017 przygotował Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Pekinie. 

Pekin.jpg

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Pekinie uczestniczy w targach turystycznych Shenzhen International Tourism Expo SITE 2017, które rozpoczęły się piątek, 1 grudnia, w Shenzhen (prowincja Guangdong) w Chinach. 

Pierwszy dzień targów przeznaczony został wyłącznie dla branży turystycznej. W jego trakcie pekiński ZOPOT przeprowadził workshop dla chińskich organizatorów podróży. Jednym z prelegentów był przedstawiciel Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej w Kantonie, który przedstawił informacje o procedurach wizowych dla zorganizowanych grup turystycznych.

W weekend, 2-3 grudnia, hale targowe zostały udostępnione szerokiej publiczności. Wśród niej znalazło się m.in. wielu mieszkańców sąsiadującego z Shenzhen Hongkongu. 

Dodatkową formą zwrócenia uwagi zwiedzających na polskie stoisko była "aleja polska" – ustawionych wzdłuż głównego traktu terenów targowych 18 banerów promujących polskie miasta. Dominującą rolę w wystroju "alei polskiej" oraz w tegorocznym wystroju stoiska Zagranicznego Ośrodka POT w Pekinie odgrywa Poznań, będący miastem partnerskim Shenzhen. 

Pekin1.jpg

Do góry