en
en

POT pomaga promować pozytywny wizerunek samorządów

Już 24 listopada odbędzie się Wielka Gala „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki” podsumowującej Ogólnopolski Program Sylwetki i Marki Polskiego Samorządu. Wydarzenie odbywa się pod patronatem prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej.

simp-samorzadu_570.jpg

Ogólnopolski Program Sylwetki i Marki Polskiego Samorządu to inicjatywa, której organizatorem jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl. Projekt jest objęty patronatem prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej.

Celem programu jest budowanie i umacnianie pozycji polskich samorządów oraz promowanie i pokazywanie ich rozwoju, a także dokonań na poszczególnych płaszczyznach działalności, mających wpływ na atrakcyjność regionu. Program pomaga samorządom w kreowaniu pozytywnego wizerunku, w budowaniu silnej marki oraz przewagi konkurencyjnej nad innymi samorządami.

24 listopada, wszyscy uczestnicy programu spotkają się na Wielkiej Gali "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki". Gala to wyjątkowe wydarzenie podsumowujące program, będące doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, pokazania swoich osiągnięć oraz poszukiwania inspiracji w tworzeniu pozytywnego wizerunku gmin, miast, regionów.

Podczas gali zostaną również wręczone nagrody „Lider Polskiego Samorządu” oraz „Diament Polskiego Samorządu”.

Do góry