en
en

POT na targach SITIF 2019 w Seulu

Polska Organizacja Turystyczna wzięła udział w targach turystycznych SITIF 2019 w Seulu. Podczas wydarzenia promowane były najważniejsze atrakcje turystyczne naszego kraju.

seul.jpg

Polska Organizacja Turystyczna intensyfikuje działalność promocyjną na rynku koreańskim. Od 6 do 9 czerwca brała udział w targach turystycznych SITIF 2019 w Seulu – jednej z największych tego typu imprez w Korei Południowej.

Zagraniczny Ośrodek POT w Tokio przygotował bogate w materiały stoisko informacyjne prezentujące najważniejsze atrakcje turystyczne oraz ofertę polskich touroperatorów. Udział POT w targach uświetnił występ zespołu folklorystycznego Mazurka z Hankuk University of Foreign Studies (HUFS). Studenci zatańczyli polkę i krakowiaka, oraz zaśpiewali „Poszła Karolinka”.

Z okazji targów wydana została ulotka w języku koreańskim o najważniejszych atrakcjach turystycznych Polski. POT wydrukował także 6-tomowy kieszonkowy informator. Dwa tygodnie temu ruszył również koreańsko-języczny fanpage na Facebooku, którego zadaniem jest promowanie podróży do Polski.

Przyjazdy koreańskich turystów do Polski biją kolejne rekordy tempa wzrostu. Liczba Koreańczyków odwiedzających Polskę w pierwszym kwartale 2019 roku wzrosła o 133% względem 2018 roku.

Do góry