en
en

POT na obchodach 90-lecia PLL LOT w Paryżu

Ponad 300 osób, w tym głównie dziennikarzy i przedstawicieli francuskich biur podróży uczestniczyło w uroczystym spotkaniu z okazji 90 lecia PLL LOT, zorganizowanym przy współudziale Polskiej Organizacji Turystycznej.

2LOT-POT.jpg

Wydarzenie odbyło się w progach Ambasady RP w Paryżu. Spotkanie zainaugurował Ambasador Tomasz Młynarski, a historię naszego narodowego przewoźnika przedstawił dyrektor biura Polskich Linii Lotniczych LOT w Paryżu Yann Saint-Sorny. 

PLL LOT są strategicznym partnerem Polskiej Organizacji Turystycznej na rynku francuskim. W ciągu minionych lat uczestniczyły w wielu wydarzeniach organizowanych przez Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Paryżu, wspierając działania promocyjne i biorąc bezpośredni udział w targach turystycznych, prezentacjach czy workshopach.

O tej polskiej i jednej z najstarszych linii lotniczych, której samoloty docierają do 100 destynacji rozsianych po całym świecie napisali już w La Quotidienne i TourMag dziennikarze uczestniczący w spotkaniu w Ambasadzie RP. W tekstach chwalono nie tylko nowoczesny serwis lotniczy, ale także polską kuchnię, którą mieli okazję poznać podczas imprezy w Hôtel de Monaco. W obu przypadkach mamy do czynienia z silnym wizerunkiem, który buduje pozytywny obraz Polski na świecie.

Do góry