en
en

Ponad 32 000 delegatów i 100 zapytań w 2016

Poland Convention Bureau POT jak co roku podsumowuje zapytania, jakie dostajemy od osób zainteresowanych organizacją spotkań i wydarzeń w Polsce. Rok 2016 przyniósł w sumie 100 zapytań w tym 57. z zagranicy. Koordynacja ostatnich z nich jeszcze trwa.

Najwięcej z nich dotyczyło pomocy przy organizacji spotkań i wydarzeń w Polsce. Drugą grupę stanowiły te odnoszące się udzielenia informacji na temat przemysłu spotkań w Polsce, w tym tych dotyczących komunikacji, atrakcji turystycznych i obiektów unikatowych. Ostatnimi dwoma tematami, które pojawiały się w pytania były prośby o rekomendacje hoteli i obiektów konferencyjnych. Kolejną grupę stanowiły prośby o wsparcie promocji wydarzeń m.in. poprzez narzędzia komunikacji Polskiej Organizacji Turystycznej.

Zainteresowanie wzbudziły także statystyki dotyczące polskiego przemysłu spotkań, oraz prośby o kontakty do firm zajmujących się profesjonalną obsługą konferencji i podróży motywacyjnych. Łącznie udzieliliśmy informacji oraz wsparcia wydarzeniom dla łącznie 32 tyś. osób a zapytania płynęły z takich krajów jak: Wielka Brytania, USA, Belgii, Niemcy, Czechy, Rosja i Indie.

Do góry