en
en

Pomorze, Warmia i Mazury promowane w Austrii

W Landes Museum w Linzu odbyła się prezentacja oferty wyjazdów z nowych katalogów „Miasta” „Muzyka”, „Podróże Studyjne” biura podróży Kastler. Promowano m.in. oferty wyjazdów objazdowych na Pomorze, Warmię i Mazury oraz do województwa podkarpackiego.

szelag_hofer_wieden.jpg

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Wiedniu od wielu lat współpracujący z biurem podróży Kastler, zostało zaproszony do uczestnictwa w Reiseshow, w ramach którego zaprezentowano oferty wyjazdów z nowych katalogów „Miasta”, „Muzyka”, „Podróże Studyjne”.

Impreza odbyła się 7 stycznia w w Landes Museum w Linzu i była pierwszą w bieżącym roku imprezą promocyjną, w której wziął udział wiedeński ZOPOT.

Dyrektor Ośrodka Włodzimierz Szeląg przedstawił specjalnie przygotowaną prezentację multimedialną z informacjami dotyczącymi pięciu planowanych na 2018 rok wyjazdów.

Biuro Reiseparadies Kastler przygotowało oferty wyjazdów objazdowych na Pomorze, Warmię i Mazury oraz do województwa podkarpackiego, a także muzyczne wyjazdy do Krakowa i Wrocławia.

Uczestniczący w prezentacji wiedeńskiego ośrodka POT goście zostali zaproszeni do degustacji specjałów z Polski. W czasie trwania imprezy sprzedano 12 miejsc na promowane wycieczki do naszego kraju. Na prezentację Polski przybył Konsul Honorowy RP w Linzu prof. Christian Hofer.

Uczestnictwo w imprezie uprawniało do dokonania rezerwacji i zakupu miejsc na poszczególne wyjazdy z 10 proc. rabatem. W czasie całodniowej imprezy zaproszeni goście, klienci biura z Linzu i okolicy oraz turyści zwiedzający w tym czasie muzeum mogli zapoznać się z prezentacjami poszczególnych celów planowanych podróży.

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Wiedniu planuje w styczniu jeszcze szereg innych wydarzeń promocyjnych. Już 11 stycznia organizuje stoisko narodowe z udziałem reprezentantów Małopolski i Śląska na targach Ferien Messe. Na targach Grenzenlos w St. Gallen od 19 do 21 stycznia Ośrodek będzie obsługiwał polskie stoisko informacyjne we współpracy z Corps Touristique, a od 25 do 28 stycznia stoisko informacyjne z udziałem przedstawicieli Krakowa i Dolnego Śląska na FESPO w Zurychu. 

Do góry