en
en
Kontakt

Polska nagrodzona na gali Nagrody Prasowej ADUTEI

W Rzymie odbyła się gala przyznania corocznej Nagrody Prasowej ADUTEI dla dziennikarzy i blogerów turystycznych połączona z workshopem. ADUTEI jest stowarzyszeniem delegatów zagranicznych organizacji turystycznych na terenie Włoch, a Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Rzymie jest jego członkiem. Przyznano nagrody w różnych kategoriach: radio, TV, internet, czasopisma, dzienniki, czasopisma branżowe oraz blog. W tym roku jedna z nagród trafiła do Polski.

adutei_glowne.jpg

Enrico Marro, dziennikarz publikujący na łamach jednego z największych włoskich dzienników Il Sole 24 Ore, który odbył podróż zorganizowana przez Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej do Warszawy i Łodzi został wyróżniony w kategorii radio za podcasty będące efektem podróży zorganizowanej we współpracy z Łódzką Organizacją Turystyczna i Stołecznym Biurem Turystyki.

Takie wydarzenia są okazją do zapoznania się z najlepszymi dziennikarzami turystycznymi, redakcjami różnych mediów i tendencjami w promocji turystycznej za pomocą mediów tradycyjnych i elektronicznych. ADUTEI ma już skonsolidowaną markę na rynku włoskim, w związku z czym przyznawanie nagród pobudza dziennikarzy do jak najciekawszego i profesjonalnego opowiadania o wybranych destynacjach turystycznych.

Do góry