en
en

Polska z dzieckiem - konkurs rozstrzygnięty

Niezwykłe, wyjątkowe, niebanalne - takie relacje z wakacji przesłali uczestnicy konkursu "Polska z dzieckiem" organizowanego przez www.dzieckowpodrozy.pl w partnerstwie z Polską Organizacją Turystyczną.

Podróżujące rodziny udowodniły, że nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata, aby wakacje były magiczne i niezapomniane. Polska ma do zaoferowania tak wiele wyjątkowych miejsc, czasami zupełnie nieoczywistych, a czasami w nieoczyswisty sposób odkrywanych. Suwlaszczyzna, Kaszuby, Mazury, Tatry, Beskidy, Bałtyk, a także wakacje w mieście - to tylko początek długiej listy niesamowitych inspiracji na rodzinne wypady. O tym, że warto na wakacje wybrać Polskę, niech przekonają Was fragmenty zgłoszeń uczestników konkursu "Polska z dzieckiem".

"A Polska jest cudowna! I można odkryć w niej zapomniane miejsca, i znaleźć egzotyczne gatunki, a i plaże są zjawiskowe... Dlatego w pierwszej kolejności staramy się naszemu małemu odkrywcy pokazywać właśnie Polskę i jej cuda." - przeczytamy w jednym z wyróżnionych zgłoszeń.

W innym przekonamy się, że wypoczynek w lesie pod namiotem, z z dwójką małych dzieci w dodatku w 8 miesiącu ciąży, nie jest żadnym probemem:

"To był dla mnie autentycznie wspaniały wypoczynek i prawdziwy reset od codzienności. Bo w ciąży też można wiele, kobieta w ciąży to nie inkubator i wcale nie musi rezygnować ze wszystkiego i zasiadać na fotelu w oczekiwaniu."

W kolejnej relacji przekonacie się, że ulewny deszcz i wiatr, w oczach dziecka to nie powód do zaprzestania rowerowej wycieczki, to powód to poczucia się super bohaterem.

"Gdy zjeżdżamy w ulewnym deszczu do Łaz, długie foliowe peleryny unoszą się za nami w powietrzu. Wyglądamy niczym rycerze pędzący na swych rumakach. Syn widzi to inaczej - mówi, że wyglądam jak Superman :)"

Autorom niesamowitych relacji dziękujemy za udział w konkursie, a wszystkich zapraszamy do odkrywania relacji i gotowych pomysłów na rodzinne wyjazdy na stronie z wynikami konkursu.

http://www.dzieckowpodrozy.pl/wyniki-konkurs-polska-z-dzieckiem/

Do góry