en
en

Polska Travel radzi

270x136_Bez_tytułu_cr__9.png

Na narodowym portalu turystycznym polska.travel została wprowadzona nowa zakładka „polska.travel radzi”.Czytelnicy znajdą w tym miejscu wiele użytecznych informacji. Począwszy od wskazówek dokąd wyjechać, jak wyjazd zaplanować i nie przepłacić, gdzie i co zjeść, jak się zachować, gdy wpadnie się w tarapaty? A także przydatne przed podróżą inspirujące podpowiedzi na przykład dla rodziców z dziećmi, osób wybierających się w góry lub dla mniej doświadczonych wodniaków planujących wyprawę kajakową, czy też informacje o atrakcjach turystycznych przystosowanych do wymagań niepełnosprawnych.

Bez tytułu crNa narodowym portalu turystycznym polska.travel została wprowadzona nowa zakładka „polska.travel radzi”.Czytelnicy znajdą w tym miejscu wiele użytecznych informacji. Począwszy od wskazówek dokąd wyjechać, jak wyjazd zaplanować i nie przepłacić, gdzie i co zjeść, jak się zachować, gdy wpadnie się w tarapaty? A także przydatne przed podróżą inspirujące podpowiedzi na przykład dla rodziców z dziećmi, osób wybierających się w góry lub dla mniej doświadczonych wodniaków planujących wyprawę kajakową, czy też informacje o atrakcjach turystycznych przystosowanych do wymagań niepełnosprawnych.

Skondensowane treści stanowią po części przewodnik po portalu narodowym, który mieści w działach i rozlicznych podstronach nieprzebraną liczbę wiadomości, bardziej i mniej obszerne noty, wzmianki, wskazówki oraz wirtualne mechanizmy ułatwiające zaplanowanie wycieczek i ich organizację, wybór atrakcji na weekend i wydarzeń city break, miejsc na dłuższy wypoczynek spośród tych najbardziej popularnych, ale i mniej znanych, poznanie produktów turystycznych rekomendowanych Certyfikatami Polskiej Organizacji Turystycznej, na rezerwacji miejsc noclegowych kończąc.

Poruszanie się po wielu poziomach, linkach i odnośnikach polska.travel, wymaga jednak pewnej rutyny i oczytania, więc wydobycie z zawartości tego co przed sezonem najważniejsze i umieszczenie w zakładce „polska.travel radzi”, ułatwia efektywne korzystanie z portalu. Zresztą nie tylko. Z tego miejsca czytelnik zostaje niejednokrotnie przekierowywany w konkretnych przypadkach do stron źródłowych różnego typu usługodawców. Na przykład w przypadku aktualnych ofert promocyjnych przewoźników lotniczych, kolejowych i autobusowych, obiektów wartych zwiedzania.

Serdecznie zapraszamy:  https://www.polska.travel/pl/polska-travel-radzi

 

Do góry