en
en

Polska prezentacja dla austriackiego biura Sabtours

26 stycznia br. w Linzu biuro podróży Sabtours wspólnie z redakcją lokalnej gazety Ober Ostereichische Nachrichten zorganizowało prezentacje trzech podróży do Polski oferowanych dla klientów w ramach tzw. „Leserreisen”. Zagraniczny Ośrodek POT w Wiedniu współpracując z Sabtours przy organizacji i promocji tych podróży przygotował na to spotkanie specjalną prezentację audiowizualną o Polsce, którą 100 osobowej publiczności przedstawił dyrektor Ośrodka.

Na uczestników spotkania czekały przygotowane przez nas: stoisko informacyjne z materiałami promocyjnymi, degustacja kuchni polskiej oraz liczne nagrody. Sabtours, to jedno z większych biur podróży w Górnej Austrii, które w 2017 roku planuje organizację trzech ww. podróży oraz podróż poznawczą dla regionalnych stowarzyszeń seniora. Celem wyjazdu będzie zaproponowana przez dyrektora ZOPOT Włodzimierza Szeląga prezentacja Śląska, jako strefy kultury. - Liczymy, że w wyniku tego wyjazdu, w 2018 roku na Śląsk licznie przyjeżdżać będą członkowie tych stowarzyszeń - powiedział dyrektor Szeląg.

27 stycznia br. odbyło się spotkanie na targach turystycznych Slovakiatours w Bratysławie Ambasadora RP na Słowacji Leszka Soczewicy, Podsekretarza Stanu w MSiT Dawida Laska i Włodzimierza Szeląga, na którym zostały poruszone kwestie współpracy z regionami z Polski oraz partnerami z innych krajów zrzeszonych w wiedeńskim Corps Touristique.” 

Do góry