en
en

Polska po raz drugi nagrodzona w tym roku za promocję turystyczną w Rosji

Polska Organizacja Turystyczna, która w marcu została uhonorowana nagrodą Best Destination Promotion in Russia 2018, teraz otrzymała nagrodę ATOR TRAVEL AWARDS w kategorii "Za kreatywne podejście w turystyce".

nagroda_ator_2018.jpg

Jest to nagroda przyznawana od 8 lat przez Stowarzyszenie Rosyjskich Biur Podróży ATOR. Rywalizować o nią mogą zagraniczne przedstawicielstwa działające w obszarze turystyki na terenie Rosji.

– Bardzo się cieszymy z kolejnej nagrody przyznanej Polskiej Organizacji Turystycznej w Rosji w tym roku. To pokazuje, że branża turystyczna dostrzegła nasze aktywne działania promocyjne. Mamy nadzieję, że dzięki nim już niedługo jeszcze więcej Rosjan będzie decydowało się zarówno odpoczywać w Polsce, jak i korzystać z turystyki zdrowotnej – mówi wiceprezes POT Agnieszka Jędrzejczyk.

Zwycięzców wybiera się w pięciu kategoriach. W pierwszym etapie swoje głosy oddają rosyjscy touroperatorzy poprzez głosowanie online, w drugim branżowe jury dodaje swoje głosy do uzyskanych wcześniej wyników. Wśród tegorocznych zwycięzców ATOR TRAVEL AWARDS obok naszego kraju znalazły się również przedstawicielstwa Grecji, Bułgarii, Hiszpanii i Chorwacji.

Jest to druga nagroda dla Polski w tym roku. W marcu podczas targów turystycznych MITT Moskwa, Polska Organizacja Turystyczna została uhonorowana nagrodą Best Destination Promotion in Russia 2018.

Do góry