en
en

Polska Organizacja Turystyczna na targach IMTM w Tel Awiwie  

W Tel Awiwie rozpoczęły się we wtorek międzynarodowe targi turystyczne IMTM 2018. Polska Organizacja Turystyczna przygotowała bogate w atrakcje i wystawców polskie stoisko narodowe.

targo_imtm_telawiw_2018.jpg

We wtorek 6 lutego oficjalnie zainaugurowano turystyczne targi IMTM 2018 w Tel Awiwie. Jest to największe tego typu wydarzenie w tej części Morza Śródziemnego i jedyne targi turystyczne odbywające się w Izraelu, na których można spotkać profesjonalną branżę turystyczną. Impreza przeznaczona jest głównie dla touroperatorów posiadających ofertę turystyki aktywnej, miejskiej i przeznaczonej dla rodzin oraz hoteli, ze szczególnym uwzględnieniem hoteli z ofertą SPA.

Przygotowane przez Polską Organizację Turystyczną stoisko narodowe (numer 121) zajmuje powierzchnię 64 metrów kwadratowych i zlokalizowane jest w hali międzynarodowej. W ramach polskiego pawilonu prezentuje się 15 wystawców, m.in. regiony: Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, Małopolska Organizacja Turystyczna z Krakowem i Stołeczne Biuro Turystyki, biura podróży i przedsiębiorcy, jak na przykład Jan-Pol – Incoming Tour Operator, JORDAN Group, Iwotrans Tour Operator czy Hotel  Bania Thermal & Ski. W ramach polskiego stoiska promuje się również narodowy przewoźnik Polskie Linie Lotnicze LOT.

Od rana, pierwszego dnia targów trwają rozmowy wystawców z przedstawicielami branży. Po południu targi zostaną otwarte również dla szerokiej publiczności i konsumentów. Pracownicy Polskiej Organizacji Turystycznej i podwystawców prowadzą liczne rozmowy z dziennikarzami telewizyjnymi i prasowymi dotyczące przede wszystkim organizacji podróży studyjnych i medialnych do Polski oraz polskiej oferty przyjazdowej z touroperatorami.

Targi IMTM 2018 w Izraelu potrwają do środy 7 lutego.

Do góry