en
en

Polska Organizacja Turystyczna na Meeting Matters w Brukseli

W Villa Empain w Brukseli odbył się 29 stycznia warsztat branżowy Meeting Matters dla ponad 70 przedstawicieli stowarzyszeń (planistów konferencji i kongresów) z rynku belgijskiego. W trakcie wydarzenia przedstawiono prezentację polskiego przemysłu spotkań.      

pcb_meeting_matters_2018.jpg

Tegoroczny warsztat branżowy Meeting Matters w Brukseli, to już trzecia  edycja wydarzenia, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Głównym celem udziału w wydarzeniu jest prezentacja polskiego przemysłu spotkań podczas indywidualnych rozmów, przedstawienie informacji o możliwości organizacji wydarzeń w Polsce
a także przybliżenie działalności polskiej branży spotkań.

- Meeing Matters posiada wyjątkową formułę, która podczas jednego wieczoru pozwala na wymianę kontaktów między biurami marketingu miejsc z Europy a wybranymi planistami spotkań reprezentującymi międzynarodowe stowarzyszenia z siedzibą w Brukseli. To doskonała okazja do zaproszenia do Polski, szczególnie, iż połowa uczestników zadeklarowała w ankiecie zainteresowanie naszym krajem. Stawiamy na profesjonalizm, bezpieczeństwo, dobre połączenia lotnicze, oczywiście zróżnicowanie oferty cenowej, a także prężnie działające ośrodki naukowe i lokalne stowarzyszenia - podsumowuje Aneta Książek, gł. specjalista ds. konferencji w Polskiej Organizacji Turystycznej.

W tym roku obok Polski obecni byli reprezentanci Estonii, Francji, Niemiec, Szwajcarii, Malty, Wielkiej Brytanii a także Helsinek, Porto i Wiednia.

Do góry